آخرین مطالب

هزینه های لاکچری بازی با ورزش!

هزینه های لاکچری بازی با ورزش!

سوارکاری 
 هزینه یک جلسه: ۲۰ تا ۴۵ هزار تومان 


سوارکاری ورزش نجیبی است .


رویای اسب سواری یکی از آن چیزهایی است که از کودکی در ناخودآگاه بیشتر ما شکل می گیرد اما هیچ وقت فکر کرده اید برای رسیدن به این رویا چقدر تلاش کرده اید. احتمالا بیشترتان برای ارضای رویای سوارکاری، یکی دو بار لب ساحل شمال سوار حیوانی شده اید که چیزی بین اسب و الاغ و قاطر بوده و تمام. بهانه مان هم همیشه این بوده که هزینه نگهداری اسب و آموزش سوارکاری سر به فلک می کشد. 
  

 

**لاکچری بازی با هزینه‌ی ناچیز

اگر به شما بگوییم تا همین امروز اشتباه کرده اید چطور؟ هزینه آموزش سوارکاری برای یک جلسه، تقریبا به اندازه یک سانس بلیت استخر است. تازه این قیمت تهران است و در شهرهای دیگر که باشگاه سوارکاری دارند با حدود ۲۵-۲۰ هزار تومان هم می توانید آموزش ببینید. خیال تان راحت، نیازی هم به داشتن اسب ندارید و خود آموزشگاه اسب را در اختیارتان می گذارد. 
 

  


 


 
بولینگ 

هزینه یک ساعت برای دو نفر: ۱۵ تا ۳۰ هزار تومان 

لبوفسکی بزرگ 
 

 

**لاکچری بازی با هزینه‌ی ناچیز

 

بولینگ از آن ورزش هایی است که یا هیچ استعدادی در آن ندارید یا با اولین بازی که دست به توپ می شوید، حس خواهید کرد یک بولینگ باز مادرزاد بوده اید و تا امروز عمرتان را هدر داده اید. اگر فیلم «لبوفسکی بزرگ) کوئن ها را تماشا کرده اید و بدتان نمی آید مثل جف بریجز، اوقات فراغت تان را در باشگاه بولینگ بگذرانید، جای نگرانی نیست. هزینه یک ساعت استفاده از بولینگ در شهری مانند تهران برای یک نفر، به اندازه پول یک فنجان قهوه در کافه است؛ هزینه ای که اگر کمی نت گردی و استفاده از سایت های تخفیف دار را بدانید، پایین تر هم می آید. هر چند خودتان هم خوب می دانید هزینه ۱۰ هزار تومانی برای یک ساعت ورزش لاکچری مثل بولینگ اصلا زیاد نیست. 


 


 
 
گلف 
 
قل بده تو گل 

هزینه یک جلسه: ۳۵ تا ۵۰ هزار تومان 


  

**لاکچری بازی با هزینه‌ی ناچیز

 

گلف برای شروع واقعا ورزش ترسناکی است؛ از طرز در دست گرفتن چوب گلف بگیرید تا شیوه ضربه زدن و تکنیک های آن. قوانین پیچیده گلف هم بخش دیگری از مصائبی است که برای یاد گرفتن این ورزش پیش روی تان است اما حداقل خیال تان از هزینه های گلف راحت باشد؛ خیلی راحت و بدون هیچ دردسری با مبلغ کمی می توانید در ورزشگاه انقلاب و زمین گلف آن – تیم ملی گلف ایران هم همین جا تمرین می کند و کیفیت چمن خوبی دارد – یکی از باکلاس ترین ورزش های دنیا را تجربه کنید. 
 

   
 
تنیس 
 
ارزان و باکلاس 

هزینه یک ساعت اجاره زمین تنیس: ۷ تا ۱۸ هزار تومان 
 
هزینه آموزش: ساعتی ۲۰ هزار تومان


  

**لاکچری بازی با هزینه‌ی ناچیز

 

تنیس به جرأت جزء سخت ترین رشته های ورزشی دنیاست. جالب است بدانید که یک تنیسور حدود دو برابر یک فوتبالیست در یک مسابقه فوتبال دوندگی می کند. این را بگذارید کنار انرژی ضربات دستی که باید به راکت بزنید تا متوجه شوید با یکی از هوازی ترین و سخت ترین رشته های ورزشی دنیا روبرو هستید.

 

حالا اگر جنم و سخت جانی تنیسور شدن را دارید، مشکل دیگری وجود ندارد. خیلی ها تصور می کنند که تنیس و هزینه های مربوط به آموزش آن کمرشکن است؛ تصوری که از همین تریبون اعلام می کنیم باطل است و شما جز هزینه یک راکت معمولی که حدود ۱۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارد، مخارج زیادی را متحمل نخواهید شد. پس اگر جزء عاشقان این رشته جذاب هستید، همین فردا خودتان را به یکی از باشگاه های حوالی خانه تان معرفی کنید. 
 

 


 

 
  
 
پاراگلایدینگ 
 
بال های ایکاروس 

هزینه نیم ساعت پرواز: ۸۰ تا ۱۳۰ هزار تومان 


  

**لاکچری بازی با هزینه‌ی ناچیز

 
بعید است آدمی را در دنیا پیدا کنید که علاقه ای به پرواز در آسمان نداشته باشد اما برای رسیدن به رویای پرواز باید بر ترس از ارتفاع و نشستن روی صندلی که به پاراگلایدر متصل است، غلبه کرد. یقین بدانید اگر بر ترس تان غلبه کنید، هیچ موضوع دیگری نمی تواند شما را از تجربه پرواز بی نظیر در ارتفاعات دور کند. 
  
کمتر کسی از عهده هزینه خرید یک پاراگلایدر شخصی بر می آید؛ چرا که تجهیزات پاراگلایدر – به خاطر ضریب ایمنی بالا – فوق العاده گران است و شاید تا ۵۰ میلیون تومان برای تان آب بخورد اما سایت های پروازی زیادی در اطراف تهران و بیشتر شهرهای بزرگ وجود دارند که این سرویس را به شما می دهند. جای نگرانی نیست؛ شما با هزینه کمی پول می توانید مانند یک عقاب در آسمان به پرواز دربیاید. 
   
 
تیراندازی 
 
تا آخر عمر تیراندازی کنید 

هزینه ۳۰ دقیقه تیراندازی با ۲۰ تیر رایگان: ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان 


  

 

**لاکچری بازی با هزینه‌ی ناچیز

 
تیراندازی با تفنگ بادی جزء ورزش هایی است که در دوران بچگی حتما چند باری تجربه اش کرده اید و بالاخره یکی از اقوام تان تفنگ بادی داشته که چند تیر با آن شلیک کنید. این روزها اگر دوست دارید تبدیل به یک تیرانداز حرفه ای شوید، کافی است به یکی از باشگاه های تیراندازی در شهرتان مراجعه و در دوره های دوازده جلسه آن شرکت کنید.

 

نگران قیمت بالای تفنگ بادی هم نباشید؛ همه باشگاه ها برای مراجعان تفنگ کافی دارند و آن را در اختیارتان خواهند گذاشت، خدا را چه دیدید؛ شاید یکی از استعدادهای نهفته تان را کشف کردید و عضو تیم ملی هم شدید؛ تیراندازی از معدود رشته های ورزشی است که تا شصت سالگی هم می توانید انجامش دهید. 
 

 


  
 
اسکواش 
 
ورزش خانوادگی 

هزینه یک ساعت آموزش: ۸ تا ۱۰ هزار تومان 
  


  

**لاکچری بازی با هزینه‌ی ناچیز

 
اسکواش برخلاف ظاهر باکلاس و نام دهان پرکن اش اولین بار توسط زندانیان زندان «فلینت» در انگلیس بازی شد؛ ورزشی که همسایگان شرقی ایران، پاکستانی ها استادان مسلم آن هستند و در چند سال اخیر محبوبیت زیادی هم بین جوانان ایرانی پیدا کرده است.

 

اسکواش از معدود ورزش هایی است که به صورت خانوادگی هم می توان بازی اش کرد و با اجاره سالن اسکواش، آن هم تنها با ۳۰ هزار تومان، همه خانواده سرگرم خواهند بود. آموزش اسکواش هم پول زیادی نمی خواهد و نهایتا با پول دوتا فلافل می توانید یک ساعت آموزش ببینید. 
 

 


 


 
تیراندازی با کمان 
 
رابین هود درونت را کشف کن 

هزینه نیم ساعت همراه ۲۰ تیر: ۵ تا ۱۰ هزار تومان 

 


  

**لاکچری بازی با هزینه‌ی ناچیز

 

اگر استعداد خوبی در تیراندازی با کمان داشته باشید، می توانید قدم در راه زهرا نعمتی شدن بگذارید. تیراندازی با کمان جزء رشته هایی است که با یک سال تمرین مداوم – هفته ای دو جلسه – حتی می تواند شما را به لباس تیم ملی هم برساند.

 

با این که باشگاه در مدت تمرین کمان رایگان هم در اختیارتان می گذارد، اما می توانید کمان حرفه ای خودتان را داشته باشید تا قلق هایش را بهتر بشناسید. قیمتی هم ندارد و با حدود ۳۰۰ هزار تومان می توانید یک کمان معمولی بخرید. تیراندازی با کمان یکی از ارزان ترین ورزش هایی است که در ایران می توان انجام داد و فدراسیون تیراندازی هم سایت های زیادی را در شهرهای مختلف ساخته تا این رشته در دسترس همه قرار بگیرد. 
 

  


 

 غواصی


بیست هزار فرسنگ زیر دریا 

 

هزینه نیم ساعت غواصی: ۴۰ تا ۶۰ هزار تومان 


   

**لاکچری بازی با هزینه‌ی ناچیز

  

غواصی کردن به خاطر تجهیزات ایمنی و لوازم جانبی زیادی که یک غواص باید همراه داشته باشد از گران ترین ورزش های دنیا به حساب می آید اما کافی است در همین روزهای گرم تابستان سایت های تخفیف دار را بالا و پایین کنید تا چندتایی فرصت استثنایی برای غواصی در دریاچه های اطراف تهران پیدا کنید. غواصی در این دریاچه ها نیازی به لوازم خصوصی ندارد و همه چیز را در اختیارتان می گذارند. 


 


 


 
اسکی 

هزینه یک روز اسکی: ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان


  

تصویر مرتبط

 

تصوری که همه ما درباره ورزش پر هیجان اسکی داریم، دست نیافتنی بودن آن است. تجهیزات گران قیمت اسکی و طبقه مرفهی که معمولا روی پیست های اسکی به سر خوردن مشغولند، المان هایی هستند که تصور غیرقابل دسترس بودن این رشته را می سازند؛ تصوری که البته چندان هم بی دلیل نیست و اسکی را می توان از گران ترین رشته های ورزشی دانست اما اگر در فصل زمستان هوس اسکی کرده اید، در جریان باشید که چندان هم غیرقابل دسترس نیست و می شود یک ست اسکی را برای یک ساعت اجاره کرد و از شرمندگی رویای لیز خوردن روی برف در آمد.

 

خبر خوب این که اسکی دیگر فقط مخصوص مناطق کوهستانی نیست و اسکی روی شن برای لذت سر خوردن مردم کویری هم وارد ایران شده و ورزش نوپایی است. 

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی