آخرین مطالب

از قتل همسر با شلنگ تا تیراندازی منجر به مرگ در مشهد!

از قتل همسر با شلنگ تا تیراندازی منجر به مرگ در مشهد!

 تیراندازی منجر به قتل در مشهد

در اثر تیراندازی به دلیل اختلاف شخصی در بلوار امامیه مشهد راننده پراید مضروب جان باخت.

 

 تیراندازی منجر به قتل در مشهد

 تیراندازی منجر به قتل در مشهد

تیراندازی منجر به قتل در مشهد

 تیراندازی منجر به قتل در مشهد

تیراندازی منجر به قتل در مشهد

 تیراندازی منجر به قتل در مشهد

تیراندازی منجر به قتل در مشهد

 

اتفاق عجیب برای بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران !!

 

چندی پیش یکی از بازیگران طنز شناخته‌شده سینما و تلویزیون به اداره پلیس مراجعه و از پدر، دایی‌ و دوست پدرش به اتهام آدم‌ربایی شکایت کرد. او دراین‌باره به مأموران گفت: سال ٩٢ پدرم دچار مشکلات مالی شد و از من درخواست کمک کرد، برای همین نزدیک به ٨۵ قطعه سکه را که در جشنواره‌های مختلف به‌عنوان جایزه دریافت کرده بودم به پدرم دادم، پس از گذشت چندسال از پدرم خواستم ٨۵ سکه‌ای را که به او داده بودم پس بدهد، اما او سکه‌ها را پس نداد و موضوع را با دایی‌ام مطرح کرد.
 
او ادامه داد: دایی‌ من از مدت‌ها پیش به دلیل شرایط زندگی‌ام به من حسادت می‌‌کرد، با اینکه بارها به او کمک مالی کرده بودم، اما به‌خاطر حسادتش به من با یکدیگر اختلاف داشتیم. به همین دلیل زمانی که پدرم موضوع را با او در میان گذاشت، نقشه بردن من به کمپ ترک اعتیاد را کشید تا آبرویم را ببرد. پدر و دایی‌ام سال گذشته یک‌بار مرا به زور اسلحه به کمپ ترک اعتیاد بردند تا وانمود کنند معتاد هستم، اما پس چندساعت از کمپ خارج شدم و از ترس آبرویم از آنها شکایت نکردم تا اینکه بار دیگر آنها مرا به‌زور به کمپ ترک اعتیاد بردند.
 
این بازیگر مشهور روز حادثه را این‌طور شرح داد: در خانه خواب بودم، ناگهان پدر و دایی‌ام همراه با مرد غریبه‌ای بالای سر من آمدند و به‌زور مرا سوار آمبولانس کردند تا به کمپ ترک اعتیاد ببرند، کمی با آنها درگیر شدم، اما درنهایت آنها مرا سوار آمبولانس کردند و به کمپ بردند که پزشک آن مرکز پس از اینکه متوجه شد به هیچ‌گونه مواد مخدری اعتیاد ندارم، با خروج من از کمپ موافقت کرد. به‌این‌ترتیب با توجه به شکایت این بازیگر و سایر مدارک موجود در پرونده، کیفرخواستی علیه متهمان صادر شد و پرونده در اختیار شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی اصغرزاده قرار گرفت. در ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را قرائت کرد، سپس شاکی در جایگاه حاضر شد و بار دیگر شکایت خود را علیه متهمان مطرح کرد.
 
با پایان گفته‌های شاکی، پدر این بازیگر در جایگاه ایستاد و گفت: مدتی بود به رفتار پسرم مشکوک شده بودم و فکر می‌کردم به مواد مخدر اعتیاد پیدا کرده است، به همین خاطر موضوع را با برادر همسرم در میان گذاشتم و از او کمک خواستم، او نیز به من گفت پسرم را به کمپ ترک اعتیاد ببریم. سپس دایی این بازیگر در جایگاه ایستاد و گفت: مدتی پیش خواهرم به سراغم آمد و از من خواست به پسرش که معتاد است کمک کنم، برای همین از دوستم که مدیر یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد بود، کمک خواستم و همراه او، خواهرزاده‌ام را به کمپ بردیم.
 
با پایان گفته‌های او مادر این بازیگر در برابر قضات ایستاد و گفت: همسر و برادرم دروغ می‌گویند، پسرم به هیچ‌گونه مواد مخدری اعتیاد ندارد، اما همسرم قبلا به مواد مخدر معتاد بود و برای همین بیشتر اوقات توهم دارد. سپس نوبت به راننده آمبولانس و مدیر کمپ رسید. آنها نیز گفتند ما قصد آدم‌ربایی نداشتیم و فکر می‌کردیم شاکی اعتیاد دارد، برای همین زمانی که پدر و دایی‌اش از ما کمک خواستند، سعی کردیم به آنها کمک کنیم.
 
با پایان گفته‌های متهمان و شاکی، قضات برای صدور رأی وارد شور شدند و پدر این بازیگر را به هشت میلیون تومان جریمه نقدی، دایی‌اش را به ١٨ ماه حبس و راننده آمبولانس و مدیر کمپ را به یک سال حبس محکوم کردند.

 

 


 

 

رضا رویگری با انتشار عکس زیر نوشت:

*****

اینم یه عکس باحال با امین جان حیایى

بعد از مراسم اکران فیلم رگ خواب به کارگردانى آقاى نعمت الله دوست داشتنى

 

رضا رویگری و همسرش در کنار امین حیایی

رضا رویگری و همسرش در کنار امین حیایی

 

 همسر رضا رویگری

چهره جدید همسر رضا رویگری

 


 

احمدرضا عابدزاده در کنار دختر و دامادش

احمدرضا عابدزاده در کنار دختر و دامادش

 

 

 


 

حراج نقاشی کودکانه ترامپ…

به نوشته روزنامه دیلی میل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی آمریکا این طراحی را در سال ۲۰۰۵ در یک مراسم خیریه کشیده بود. این طراحی روز پنجشنبه در حراجی "نیت دی. سندرز" به حراج گذاشته خواهد شد. او در زمره دیگر چهره های مشهور آمریکا شامل، جان مک‌کین، سناتور جمهوری‌خواه و بن افلک، بازیگر سرشناس هالیوود که اقدام به خلق یک اثر هنری برای حمایت ملی از کمپین سوادآموزی کردند، قرار دارد.

 

نقاشی کودکانه ترامپ

 

این نقاشی‌ها در ابتدا از طریق حراجی ای-بی به حراج گذاشته شدند. در این طراحی ترامپ دورنمایی ساده از چند آسمان خراش شهر نیویورک ترسیم شده که برج ترامپ درست در وسط آنها برجسته شده است.

او این نقاشی را با جوهر طلایی امضا کرده است.

 

 

 

 


 

هتریک آماده نمایش شد

 

فیلم هتریک

 

 «هت تریک» بهمن ماه سال گذشته در لواسان کلید خورد و فیلمبرداری در لوکیشن‌هایی چون شریعتی، جمهوری و … ادامه پیدا کرد. پس از فیلمبرداری نیز مراحل فنی فیلم از جمله تدوین (هایده صفی یاری) ، صداگذاری (امیرحسین قاسمی) و … انجام شد. این احتمال وجود دارد که در صورت مهیا بودن شرایط «هت تریک» قبل از جشنواره اکران شود اما در غیر اینصورت اولین نمایش فیلم در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

 

 

فیلم هتریک

پریناز ایزدیار و امیر جدیدی در هتریک

 

امیر جدیدی، پری ناز ایزدیار، ماهور الوند و صابر ابر بازیگران اصلی «هت تریک» هستند.

داستان فیلم هتریک:

« یه عبارت بی‌مزه هست که می‌گه "آدما یه دفعه تغییر نمی‌کنن ، این ماییم که دیر به دیر نگاشون می‌کنیم …»

 


 

 

مرد افغانی در دادگاه: چون به همسرم بدبین بودم،با شلنگ کتکش زدم تا جان داد

 

 

ایران نوشت: سوم آذر ماه سال ۹۴ مأموران کلانتری بازار تهران از قتل زن ۳۲ ساله در خیابان پرده‌ فروشان با خبر شدند.

 ساعتی بعد نیز کارآگاهان به همراه بازپرس کشیک قتل پایتخت با اطلاع ازماجرا راهی خانه مورد نظرشده و با جسد زن افغان روبه‌رو شدند.‌

تیم جنایی درتحقیقات پی بردند شوهر این زن پس از فرار از صحنه قتل به یکی از آشنایان گفته چون همسرش به حرف‌هایش گوش نداده، دست و پای او را بسته و با شیلنگ کتکش ‌زده که به مرگ او منجر شده است.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات برای دستگیری‌ حسن- متهم – ادامه یافت تا اینکه چند روز بعد ‌دستگیر شد و پس از اعتراف به قتل همسر جوانش صحنه واقعه را هم بازسازی کرد.

جلسه محاکمه این جوان افغان صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی زالی و مستشاری قاضی اسلامی برگزار شد که پس ازبیان کیفرخواست، خانواده مقتول برای دامادشان درخواست قصاص کردند.

متهم به قتل زمانی که در برابر قضات ایستاد، گفت: «گمان می‌کردم همسرم با یکی از کسبه محل ارتباط پنهانی دارد و به من خیانت می‌کند. اما هر بار که از اودراین باره پرسیدم انکار کرد. من هم ازشدت بدبینی وشک، شکنجه‌اش دادم که زیر کتک‌هایم به دوستی پنهانی با مرد غریبه اعتراف کرد. با شنیدن این حرف‌ها تصمیم گرفتم همسرم را تنبیه کنم تا دست از کارهایش بردارد.به همین خاطر دست و پایش را بستم و با شیلنگ به جانش افتادم که حالش بد شد. همان موقع طناب را از دست و پایش بازکردم و به اورژانس زنگ زدم. امدادگران وقتی معاینه‌اش کردند گفتند او مرده است، من هم از ترس فرار کردم.حالا هم درخواست عفو و بخشش دارم.»

پس از پایان جلسه دادگاه، قضات وارد شور شدند تا رأی خود را درباره متهم به قتل صادر کنند.

 


 

شمارش پول شیوه جدید برای درمان افسردگی!

 

شمارش پول درمان افسردگی

 

شمارش پول درمان افسردگی , محققان چینی در تحقیقات خود دریافتند شمردن حجم قابل توجهی پول یا سکه توسط افراد می‌تواند باعث بهبود خلق و خو در آنها و کاهش استرس و نگرانی شود. کارشناسان در این پژوهش، ۸۰ دانشجو را به دو گروه تقسیم کرده به گروه اول اسکناس‌های واقعی و به گروه دوم کاغذ‌هایی عادی برای شمارش داده اند و سپس احساسات، فعالیت قوای ذهنی و حافظه آنها را مورد بررسی قرارداده اند.

براساس نتایج گروه اول که اسکناس‌های واقعی را شمرده بودند امتیاز‌های بالاتری به نسبت گروه دوم بدست آوردند. محققان اعتقاد دارند دردست داشتن مقدار زیاد پول در دست می‌تواند به افراد به ویژه مردان حس انگیزه و قدرت دهد و به کاهش استرس و افسردگی آنها منجر شود. براساس پژوهشی همسو توسط دانشمندان دانشگاه ایالتی فلوریدا، اکثر افراد حتی ثروتمندان از خرید وسایل گرانقیمت چندان راضی و خوشحال به نظرنمی رسند کارشناسان در بررسی‌های خود دریافتند انسان‌ها به طورکلی به پس انداز پول خود علاقه دارند و حتی خرید وسایل بسیار زیبا و گرانقیمت نیز نمی‌تواند حس شادی بسیارزیادی درآنها ایجاد کند. کارشناسان همچنین اعتقاد دارند تلاش برای پس انداز پول و درآمد بیشتر را می‌توان با تقویت ضمیرناخودآگاه در افراد ایجاد کرد. به طور مثال کارشناسان توصیه می‌کنند افراد روی والپیپر صفحه نمایش کامپیوتر خود
از تصاویر حاوی پول استفاده کنند تا از انگیزه بیشتری برخوردار شوند یا هر از گاهی مقداری پول نقد را بشمارند تا احساس شادی کنند. بی پولی یکی از اصلی‌ترین چالش‌های هر فرد درزندگی است و تلاش برای بدست آوردن درآمد بیشتر از جمله اهداف اصلی درزندگی است.

 

 


 

پدیده‌ نوظهوری به نام پیتزای ۵ هزار تومانی

 

پیتزای 5 هزار تومانی

 

پیتزای ۵ هزار تومانی , محمد حسین عزیزی رئیس انجمن صنایع غذایی ایران با ابراز نگرانی از گسترش پیتزا های ارزان قیمت ۵ هزار تومانی در جامعه گفت: در پخت پیتزای ۵ هزار تومانی از مواد مرغوب استفاده نمی شود و همین موضوع می تواند باعث به وجود آمدن مشکلات جدی برای افراد شود. عزیزی در خصوص عوارض مصرف فست‌فود ابراز داشت

مشکلات گوارشی، کبد چرب، بیماری های قلبی و عروقی، اضافه وزن، فشار خون و خطر ابتلا به دیابت از جمله خطرات احتمالی مصرف پیتزا و ساندویچ است. حالا در این میان وقتی افراد پیتزاهای ارزان‌ قیمت ۵ هزار تومانی با مواد نامرغوب و با کیفیت پایین استفاده کنند. به طور حتم باید بیش از پیش در انتظار انواع بیماری ها باشند. وی بیان کرد: پیتزاهای کوچک و با قیمت کم بیشتر کارخانه‌ای بوده و در مکانی دیگر آماده
و تنها در مغازه ها آن‌ها را داغ کرده و تحویل مردم می‌دهند؛ هنگام آماده سازی برخی از این پیتزاهای از پیش تهیه شده ممکن است مسائل بهداشتی رعایت نشده باشند و همین امر تهدید بزرگی برای سلامت بهداشت مردم تلقی می‌شود. عزیزی عنوان کرد: پیتزاهای ارزان قیمت ۵ هزار تومانی بیشتر از پنیر، خمیر و سوسیس و کالباس با کیفیت بسیار پایین تهیه می‌شوند و در این مواد غذایی گوشت جایگاهی ندارد و همین مسئله باعث کاهش کیفیت این ماده غذایی در بین سایر فست فودها شده است . وی تاکید کرد: پیتزاهای ارزان قیمت دارای چربی و نمک بالایی هستند و این فست فودهای با قیمت پایین باعث بروز بیماری‌های غیرواگیر مانند چاقی، قلب و عروق و افزایش کلسترول بد خون و حتی فشار خون در بین مصرف کنندگان می‌شود، به همین منظور افراد باید از خوردن پیتزا‌های ارزان قیمت ۵ هزار تومانی پرهیز کنید.

 

 


 

بیرون آمدن مرده از قبر، موجب وحشت مردم محلی شد 

 

زنده شدن و بیرون آمدن یک مرده از قبر خود در منطقه " پونتیاناک " اندونزی موجب ترس و وحشت مردم محلی شد. مردم محلی در حالی با جسد پیچیده شده در کفن این زن روبرو شدند که در ابتدا یکی از آنها با دیدن این صحنه، آن را یک روح دانسته بود.

 

 

بیرون آمدن مرده از قبر، موجب وحشت مردم محلی شد + تصاویر

 

 

 اما کشف جسد این زن زمانی صورت گرفت که یکی از ساکنان محلی که در آن حوالی در یک کارخانه مشغول بکار بود، با استشمام بوی بسیار بدی دچار کنجکاو شد. وی که بدنبال منشا این بوی بد بود ناگهان با جنازه پیچیده در کفن این زن روبرو شد.
گفته می شود جنازه متعلق به یک پزشک زن بوده که در بیمارستان دکتر " سوهارسو" پونتیاناک فوت نموده و هفته پیش به خاک سپرده شده بود.

 

 

بیرون آمدن مرده از قبر، موجب وحشت مردم محلی شد + تصاویر

 

 

" هارنو " افسر پلیس در این خصوص گفت : " این جسد متعلق به یک پزشک زن است که هفته پیش در بیمارستان سوهارسو درگذشت. ما هیچ اطلاعاتی درباره هویت این پزشک نداریم اما می دانیم که وی بعد از مرگش در قبرستانی واقع خیابان " آدی ساکیپتو " به خاک سپرده شده بود. "

 

 

بیرون آمدن مرده از قبر، موجب وحشت مردم محلی شد + تصاویر

 

 

گفتنی است؛ تحقیقات پلیس اندونزی در این خصوص ادامه دارد.

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی