آخرین مطالب

از ناگفته های مادر آتنا تا سقوط تازه عروس با جهیزیه ۶۰۰ میلیونی

از ناگفته های مادر آتنا تا سقوط تازه عروس با جهیزیه ۶۰۰ میلیونی

معمای مفقود شدن «پارسا» پسربچه ۸ ساله 

 

سرنوشت پسربچه ۸‌ساله به نام پارسا قندی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.پارسا ۱۴ روز قبل در حوالی امام‌زاده هاشم مفقود شده است.  تلاش برای یافتن پارسا  ادامه دارد.

محسن قندی؛ پدر پارسا درباره جزئیات مفقود شدن پسرش گفت: بعدازظهر روز ۱۱ تیرماه جاری همراه با خانواده‌ام از سفر شمال به تهران بازمی‌گشتیم که بعد از تونل وانا، حوالی امام‌زاده هاشم در مکانی به نام نقشه‌شاه در نزدیکی رودخانه برای صرف غذا توقف کردیم، درحال آماده کردن غذا بودیم که خواهرم سراغ پارسا را گرفت، پارسا کمی دورتر از مکان توقف ما در جایی که دو خودروی دیگر نیز توقف کرده بودند،‌ مشغول بازی بود اما به یک‌باره ناپدید شد و هرچه جست‌وجو کردیم پیدا نشد، من و خانواده‌ام هر چه توان داشتیم در اطراف و در رودخانه دنبال پارسا رفتیم اما اثری از او نبود در همین حین با امدادگران هلال احمر و مأموران پاسگاه گزنگ نیز تماس گرفتیم که آنها به سرعت خودشان را به محل حادثه رساندند.
 

وی ادامه داد: غواصها و امدادگران برای یافتن پارسا تلاش بسیار زیادی کردند و تا پاسی از شب مشغول جست‌وجو بودند اما تلاشها به نتیجه نرسید، صبح روز بعد نیز با روشن هوا جست‌وجو مجدداً از سرگرفته شد و امدادگران، استخرهای پرورش ماهی، کارخانه‌های سنگ، روستاهای اطراف و تمامی مکانها در اطراف رودخانه را بررسی کردند اما اثری از پارسا پیدا نشد.

وی افزود: بعد از اینکه مأموریت تیم امداد به پایان رسید به تهران آمدم و تعداد زیادی از دوستانم نیز برای یافتن پارسا بسیج شدند اما تاکنون اثری از وی یافت نشده است همچنین زمانیکه امدادگران به محل مفقود شدن پسرم رسیدند گفتند به احتمال زیاد به داخل رودخانه سقوط کرده است اما من احتمال ربوده شدن پسرم را نیز می‌دهم. 

تسنیم

 

 


 

 

ناگفته‌های مادر آتنا اصلانی 

 پریناز بدخشان، مادر آتنا اصلانی  درباره روز حادثه و قتل دخترش گفت: ساعت ۱۱ صبح بود که آتنا برای کمک به پدرش از خانه خارج شد و بعد از آن من دیگر خبری از آتنا نداشتم تا اینکه ساعت نزدیک چهار بعد از ظهر بود که پدر آتنا به خانه بازگشت و متوجه شدیم آتنا گم شده است.

 


مادر آتنا اصلانی  

 

وی درباره جزئیات بیشتر روز حادثه افزود: زمانی که آتنا کنار پدرش مشغول کار بود قاتل نزد آنها می‌آید و یک شیشه ترشی را به پدر آتنا می‌دهد. تا آن روز قاتل با پدر آتنا هیچ‌گونه ارتباط کلامی نداشت اما آن روز حادثه قاتل با پدر آتنا ابراز صمیمیت بیشتری می‌کند.

پریناز بدخشان در ادامه تصریح کرد:‌ زمانی که قاتل شیشه ترشی را به پدر آتنا می‌دهد آتنا به پدرش می‌گوید که آن را از مرد همسایه(قاتل) نگیرد اما پدرش بدون توجه به حرف آتنا شیشه ترشی را می‌گیرد و داخل ماشین می‌گذارد.

مادر آتنا اصلانی ادامه می‌دهد: روز حادثه آتنا همراه با پسر دایی‌اش مشغول کمک به پدرش بودند که آتنا چندین بار برای خرید اسباب‌بازی به مغازه اسباب‌بازی فروشی که کنار بساط پدرش بود مراجعه کرد که قاتل از همین فرصت برای دزدیدن آتنا استفاده کرده بود. گویا متاسفانه قاتل به بهانه دادن شیشه ترشی دیگری، آتنا را به داخل مغازه برده و پس از خفه کردنش، او را به قتل رسانده است.

بدخشان در واکنش به شایعاتی مبنی‌ بر اینکه آتنا برای نوشیدن آب به مغازه رنگ‌رزی(مغازه قاتل) مراجعه کرده بود، گفت:‌ آتنا به هیچ عنوان برای نوشیدن آب و یا استفاده از سرویس بهداشتی به مغازه رنگ‌رز نمی‌رفت و من مطمئن هستم که قاتل، آتنا را به بهانه دادن شیشه ترشی به داخل کشانده و او را به قتل رسانده است.

مادر آتنا درباره روزهای سخت پس از گم شدن آتنا و بی‌خبری از او عنوان کرد: پس از آنکه پدر آتنا به منزل بازگشت و متوجه گم شدن فرزند‌مان شدیم به همه جا از جمله اورژانس، پلیس و خیابان‌ها سر زدیم اما خبری از آتنا نبود. روزهای اول امید داشتیم که آتنا را پس از چند روز پیدا کنیم اما هر چه زمان می‌رفت ناامیدی‌ ما بیشتر می‌شد.

وی خاطرنشان کرد: در این مدت نذر و نیازهای بسیاری کردم، حتی نذر کردم که اگر آتنا صحیح و سالم به خانه برگردد برایش قربانی کنم حتی قربانی او را خریدم و هنوز منتظر هستم که آتنا به خانه برگردد و برایش ذبح کنم.

وی افزود:‌ بی‌خبری ما از آتنا بیش از ۲۲ روز طول کشید تا اینکه وقتی یک روز برای پیگیری پرونده به دادسرا مراجعه کردیم در راه بازگشت به منزل متوجه شدم که در شهر هیاهویی به پا شده و همه درباره پیدا شدن جسد آتنا در مغازه رنگ‌رزی که در همسایگی بساط پدرش بود صحبت می‌کردند اول باور نکردم اما هر چه به محل حادثه نزدیک می‌شدم و هیاهوی مردم را می‌دیدم یقین می‌کردم که جسد آتنا در مغازه رنگ‌رز باشد.

بدخشان یادآور شد:‌ وقتی رسیدم جسد آتنا را به بیمارستان منتقل کرده بودند و هرچه التماس کردم اجازه ندادند که من آتنا را ببینم حتی در روز دفن نیز هر چه خواستم که پتو را کنار بزنم تا روی دخترم را ببینم، این اجازه را به من ندادند اما من دخترم را بو کردم و هنوز بوی آتنا در مشامم هست و باور نمی‌کنم که دختر کوچکم که پس از ۶ سال نذر و نیاز و سفر به کربلا خدا او را به من بخشیده ما را ترک کرده باشد.

مادر آتنا اصلانی تصریح کرد: قاتل را نخواهم بخشید و می‌خواهم همان‌طور که او فرزند کوچک مرا کشته، از دنیا برود. می‌خواهم بند بند انگشت قاتل (رنگ‌رز) را که جلوی دهان آتنا بود و باعث خفگی او شد قطع کنند و می‌خواهم با اسید تمام صورتش را بسوزانند و بعد از دنیا برود، دلم می‌خواهد مانند آتنای من عذاب بکشد.

وی با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان رضایت نخواهم داد، خاطرنشان کرد:‌ من هنوز باور ندارم که آتنا ما را ترک کرده باشد و هنوز چشم به در هستم که روزی آتنا از در خانه وارد شود و قربانی را که برایش نذر کردم، ذبح کنم؛ حتی خواهر کوچک آتنا (آسنا) هنوز جای خالی خواهرش را احساس می‌کند و روی دستانش اسم آتنا را نوشته و اجازه نمی‌دهد که آن را بشوییم و مدام می‌گوید که منتظرم تا آتنا خواهرم بیاید و با من بازی کند.

 

 


 

 

لباس های زیبای یک مادر از جنس میوه و گُل برای دخترش

 

خانم «آلیا چاگلار» از این دسته پدر مادرهای خوش ذوق و مهربان است. اسم دختر او استفانی است و سه سال دارد. او عکس های جالبی از دخترش گرفته که در اینترنت حسابی کولاک کرده است.

خانم «آلیا چاگلار» از  دسته پدر مادرهای خوش ذوق و مهربان است. اسم دختر او استفانی است و سه سال دارد. او عکس های جالبی از دخترش گرفته که در اینترنت حسابی کولاک کرده است.

 

این مادر مهربان لباس هایی از جنس میوه و سبزی را در شیوه ای خلاقانه به دخترش پوشانده است. ما شما را به دیدن این تصاویر زیبا دعوت می کنیم.

 

 

 


 

 

دختر ۲۶ ساله آمریکایی که پیر شده است

 

دختر ۲۶ ساله آمریکایی که بخاطر بیماری نادرش, شبیه پیرزن ها شده است, درباره بیماری اش صحبت کرد.  

سارا گیورتز زمانی که ۱۰ ساله بود پزشکان اختلال عجیب پوستی وی را تشخیص دادند، او به سندرم اهلر دانلس که به واسطه آن پوست در ساخت کلاژن ناتوان میشود مبتلاست.

این زن اهل مینه سوتا در مورد اختلال نادر پوستی اش می‌گوید: پوستم بزرگ ترین نگرانی و علت کمبود اعتماد به نفس در من هست اما مدتی هست که با این شرایط خودم را همراه کرده ام و حالا حس بهتری دارم.

سندرم اهلر دانلس چیست؟

این سندرم برگرفته از نام دو دکتر به نام های ” ادوارد اهلر ” از دانمارک و "هنری الکساندر دانلس” از فرانسه می باشد که به توضیح این سندرم پرداختند. سندرم اهلر دانلس به گروهی از اختلالات ژنتیکی نادر گفته می‌شود که باعث نقص در سنتز کلاژن در انسان می‌گردد. علائم شایع آن شامل:کبود شدگی، مفاصل سست و لغزنده، هیپرالاستیسیتی پوست و ضعف بافتی می باشد.

شدت وخامت این سندرم میتواند از خفیف تا تهدید کننده حیات فرد متغیر باشد. این سندرم تا کنون درمان قطعی نداشته هست و درمان اکثر جنبه حمایتی برای فرد دارد.

 

 
 دختر پیر

 

 


 

از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است

 

 


۱.نامه‌های دست‌نویس عاشقانه
خواندن نامه های عاشقانه ی قدیمی شیرین و دوست‌داشتنیست، فارغ از اینکه جد بزرگ ما در زمان جنگ جهانی دوم آن را نوشته باشد یا اینکه یادگاری از عشق دوران جوانی خودمان باشد.

 

از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است 


۲. دستورالعمل پخت غذا
اگر که بخواهیم روش تهیه‌ی غذا را ، هر زمان که نیاز داشته باشیم، به صورت آنلاین بدست بیاوریم، قابل درک است. اما زیباتر این است که از دستورالعملی که از مادر یا یک دوست دریافت کرده ایم استفاده کنیم.

 

 از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است

 

۳. نجابت
در دورانی که هیچ محدودیتی برای هیچ چیز وجود ندارد، مشکلی به وجود نمی آید اگر گهگاهی ذره‌ای حیا چاشنی لباس، رفتار و طرز صحبت خود کنیم. (البته لباس های عروس  افتاده و پر نجابتی که این روزها مد شده اند موجب دلگرمی اند.)

 

از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است 


۴. تیپ متناسب
این روزها برای مراسمات و مکان‌های مختلف لباس‌هایی متناسب با شرایط آن موقعیت نمیپوشند. اما اگر به جای لباس های اسپورت ، تنپوشی زیبا و در خور مراسم استفاده کنید، گردهمایی شما ویژه خواهد شد.

 

 از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است

 

 
۵. یک شام ساده
کیست که  عاشق سالاد فصل یا کیک ، نباشد؟

 

از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است

 

 

۶. مجموعه‌ای از عکس‌های فرزند دلبندتان
جای بسی تاسف است که دیگر کسی از این مجموعه ها جمع‌آوری نمیکند، هوشیار باشید، کودکانتان خیلی زود بزرگ میشوند، فرصت را از دست ندهید.

  
از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است

 

۷. به خاطر سپردن شماره تلفن
البته اگر این کار را هم نکنید مشکلی به وجود نمی‌آید ، ولی اگر روزی گوشی هوشمند شما بشکند یا خراب شود یا خیس شود…

 

از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است

 
۸. به زبان آوردن کلماتی چون بانو و آقا
لابد میگویید نیازی نیست اینقدر رسمی صحبت کنید. نمیدانم، شاید به گستاخی های روزمره عادت کرده باشیم.

 

 از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است


۹. حریم خصوصی
تصویر  به صورت تمام و کمال گویای این مورد است.

 

 

از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است


۱۰. عکس‌های چاپ شده
هیچ کس منکر جذابیت زیر و رو کردن عکسهای سیاه و سفید پدر بزرگ و مادر بزرگ و عکسهای رنگ و رو رفته ی پدر و مادر خود نمیشود.

 

 از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است


۱۱.تو پری
از صنعت مد در دوران رنسانس گرفته تا عصر طلایی هالیوود، تو پرها حکمرانی میکردند. بیایید بیخیال استرس حاصل از اجبار به لاغر و استخوانی بودن بشویم وتو پرها را تحسین کنیم.
 

از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است

 

۱۲. تلفن زدن به یک عزیز
پیامک یا نوشتن تولدت مبارک روی صفحه‌ی اجتماعی دیگران، به اندازه ی شنیدن صدای شما بدون نیاز به استفاده از صفحه کلید، مخاطبتان را خوشحال نمیکند.

 

از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است 


۱۳. شناختن همسایه ها
و همچنین، برگزاری های دورهمی با آنها.

 

 از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است


۱۴. دفترچه تلفن
خراب نمیشوند، در نتیجه شماره ی دوستان و تاریخ تولدشان در آن محفوظ است.

 

 از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است


۱۵.آموزش خط شکسته
اصلا انگار چیزی را گم کرده ایم، شما چگونه یک موضوع را همزمان با صحبت با تلفن یادداشت میکنید یا اسمتان را امضا میکنید(بدون داشتن دست خط زیبا)؟ البته آموزش این خط به سیستم برخی مدارس راه خود را بازیافته است.

 

از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است

 

۱۶. خاطره نویسی
شگفت انگیز ، و گاهی خنده دار ، است وقتی که میبینیم که چه چیزهایی در زندگی برایمان مهم بوده اند.

 

از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است

 

۱۷. سینماهای  سر باز
جمع شدن پشت یک اتومبیل ( نیسان یا مزدا) و دیدن دو فیلم بلند پشت سر هم یه نعمت الهی بود.

 

 از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است


۱۸. استفاده از اصطلاحاتی چون خواهش میکنم و متشکرم
خیلی خوب است که وقتی این کلمات جادویی را از کسی میشنوید شگفت زده به نظر نرسید

 

از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است

 
۱۹.صله رحم
یا یک شام خانوادگی ، در شب آخر هفته

 

از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است 

 

۲۰.استفاده نکردن از کلمات زشت
باور کنید میدانیم که بد و بیراه گفتن لذت بخش است و نشانه ی بزرگ شدن شماست(مثل سیگار) اما به این فکر کرده اید که نظر مادر بزرگتان در مورد شما چیست؟ بیاید تا دوباره از طعنه‌ها و بد و بیراه های محترمانه استفاده کنیم.

 

از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است


۲۱. آداب غذا خوردن
آدابی چون جویدن غذا با دهان بسته یا با دهان پر حرف نزدن نباید به آثار باستانی تبدیل شوند.

 

 از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است


۲۲. کلاه
کلاه نمدی، لبه دار، پشمی و پهلوی، هر کدام از اینها میتوانند  در به اصطلاح روز بد مویی شما به دادتان برسند.

 

 از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است


۲۳. مکالمه ی رو در رو و زنده
یعنی به جای قوز کردن پشت تلفن، هنگام صحبت به چشمهای هم خیره شوید.

 

از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است


۲۴. نگه داشتن در به نشانه ی احترام
اجازه ندهید که در، صورت شخص پشت سر شما را درب و داغان کند.

 

 از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است

 

 


 

 

عکس های جدید بیانسه پس از زایمان

بیانسه بازیگر و خواننده سرشناس آمریکایی خیلی زودتر از تصور طرفدارانش به اندام مناسب خود بازگشت!

این خواننده ۳۵ ساله کمتر از ۳۰ روز پیش, زایمان کرد و دوقلو هایش را به دنیا آورد.

بیانسه روز گذشته عکس های جدیدی از خودش را منتشر کرد که با اندام متناسبش, طرفدارانش را حسابی سورپرایز کرد چرا که اثری از اضافه وزن دوران بارداری در وی دیده نمی شد.

 

اندام بیانسه پس از زایمان

اندام بیانسه پس از زایمان

 

چهره بیانسه پس از زایمان

چهره بیانسه پس از زایمان

 


 

عمل جراحی عجیب یک پسر

۳ ماه قبل یک جوان ۲۰ ساله که در گاوداری کار می‌کند توسط یک گاو نر در مزرعه‌ای دورافتاده در غرب استرالیا مورد حمله قرار گرفت و انگشت شست دستش به شدت آسیب دید.

بر اساس گزارش تلگراف، «زک میچل»(Zac Mitchell) درباره این حادثه گفته است که لگد گاو باعث برخورد دستش به نرده‌ها شد.

وی قبل از این که تحت عمل پیوند قرار بگیرد، دو عمل جراحی ناموفق برای اتصال مجدد انگشت شست به دستش داشت.

عمل پیوند انگشت شست پا با انگشت شست دست «زک» که در بیمارستان سیدنی استرالیا صورت گرفت ۸ ساعت به طول انجامید.

 

 

پیوند انگشت شست پا به دست

پیوند انگشت شست پا به دست

 

«شون نیکلین» (Sean Nicklin)، جراح «زک» و متخصص جراحی پلاستیک در این رابطه گفت: "که تعجبی نداشت چرا که پذیرش چنین چیزی نیاز به زمان داشت."

به گفته این متخصص، بیماران نمی‌خواهند که به بخش دیگری از بدنشان صدمه بزنند. طول درمان و دوران نقاهت «میچل» برای اینکه بتواند از انگشت جدیدش استفاده کند ۱۲ ماه برآورد شده است.

بیمارستان سیدنی مدعی شده است که این عمل پیوند بی‌سابقه بوده است.

 


 

راز سقوط عروسی با جهیزیه ۶۰۰ میلیونی از آپارتمان چه بود؟

سقوط عروس از ساختمان

 

ساعت ۱۲ شب ۲۲ تیر زن جوانی از طبقه چهارم ساختمانی در منطقه کن پایین افتاد وجان باخت.

سقوط عروس از ساختمان , همسروی در تحقیقات به بازپرس جنایی گفت: من و همسرم قرار بود ۱۵ روزدیگر باهم ازدواج کنیم و خانه‌ای که این اتفاق در آنجا افتاد محل زندگی آینده‌مان بود.

حتی جهیزیه ۶۰۰ میلیون تومانی‌اش را هم به خانه آورده بودیم و تقریباً همه کارهایمان انجام شده بود. شبحادثه به خانه آمدم که در کمال ناباوری همسرم را به همراه زن جوان و سه مرد ناشناس دیدم.

مهسا به من گفت که زن جوان دوستش است و مردان ناشناس هم نامزد و اقوام دوست مهسا هستند. سراین موضوع با او و میهمان‌های ناخوانده دعوایمان شد و مردان ناشناس که اوضاع را نامناسب می‌دیدند خیلی سریع خانه را ترک کردند.طی بحث و مجادله ما نمیدانم چه طور شد که  مهسا به پایین افتاد.

 

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی